דלג לתוכן ראשי

ערבית מדוברת - מתחילים madrasa

קורס "ערבית מדוברת - מתחילים" ייתן לכם את כל הכלים הדרושים כדי להתחיל לשוחח בערבית: תלמדו כאן שיחות בסיסיות, כ-500 מילים וביטויים שימושיים, סקירה של כל התופעות הדקדוקיות החשובות, ותקבלו גם מבט כללי על העולם העשיר של השפה הערבית, בדגש על ערבית מדוברת. יאללה נְבַּלֵّש - בואו נתחיל!

הירשם ב-course1

על הקורס

מעל 95% מהיהודים בישראל לא יודעים לתקשר בערבית. למרות שהערבית היא חלק בלתי נפרד מהמרחב שאנחנו חיים בו, היא מהווה שפת אם עבור 22% מהאוכלוסייה, וגם למרבית מהיהודים בישראל, יוצאי מדינות ערב, ישנו חיבור תרבותי והיסטורי אליה. זה לא מקרי, המענים הניתנים במערכת החינוך ללימוד השפה מוגבלים ומתמקדים בערבית ספרותית בלבד, וכך החיבור אל השפה נשחק עם השנים.

הקורס של מדרסה, והמיזם כולו, נולדו בדיוק בשביל זה. לתת לכל אחד ואחת את ההזדמנות ללמוד לתקשר - בערבית מדוברת, ולכולנו את האפשרות לחיות בחברה קצת פחות מנוכרת וקצת יותר מתקשרת.

בסוף הקורס כל תלמיד ותלמידה יכירו את העולם העשיר של השפה הערבית, ידעו לנהל שיחה בסיסית בנושאים יומיומיים שונים, ויכירו את המילים והתופעות הדקדוקיות הכי חשובות בשפה.

הקורס נועד בשביל מי שלומד תוך כדי תנועה. סרטונים קצרים, תרגילי שמע, משחקים ועוד. אבל כולנו יודעים שבשביל להפנים שפה צריך גם להתמיד, וגם לתרגל. בשביל זה בדיוק טיפחנו בשנים האחרונות את הקהילה הלומדת של מדרסה, הכוללת עשרות אלפי אנשים שמתרגלים יום יום באתר, ברשתות החברתיות ובמפגשים קהילתיים מקומיים.

מוזמנים להצטרף אלינו!

  1. מספר הקורס

    course1
  2. השיעורים מתחילים

    Nov 15, 2018
  3. מאמץ מוערך

    2:00
הירשם