דלג לתוכן ראשי

שירותי שפה

חושבים לפתוח קורס או קבוצת לימוד בארגון שלכם? מחפשים הרצאה בנושא ערבית בישראל, ההיסטוריה של השפה הערבית, או הלהגים בעולם הערבי? בשנים האחרונות מדרסה מספקת שירותי שפה מגוונים במחירים הוגנים, בכך אנחנו תופסים כמה ציפורים במכה! יותר אנשים לומדים לתקשר בערבית ועל ערבית, השפה נפוצה יותר במרחב, וכמובן - כל הרווחים חוזרים ישירות לקהילה שלנו - דרך פיתוח תכנים ופעילות שוטפת! הצוות המקצועי שלנו מונה מדריכות ומדריכים מנוסים, בעלי ידע וניסיון רב בהוראה, ומשלב דוברי ערבית כשפת אם ובעלי הכשרה אקדמית בתחום.

קורסים לארגונים, קבוצות וחברות

מקדמים תקשורת במרחב הקהילתי או הארגוני שלכם עם הקורס ההיברידי של מדרסה! לומדים בפלטפורמה המקוונת המתקדמת בישראל ונפגשים לשיעורי תרגול ושיחה עם המורים המנוסים שלנו.

בסוף הקורס תכירו מעל 500 מילים וביטויים בערבית, תוכלו לנהל שיחה בסיסית ותקבלו את כל הכלים להמשך למידה ותקשורת.

עובדי הייטק בצפון? מתנדבים עם אוכלוסייה בדואית בנגב? נתאים את הקורס לסביבה המיוחדת שלכם כדי שתוכלו להפיק את המירב מהלמידה.

לפרטים נוספים

הרצאות

מאז שהוקם הפך מדרסה לגוף ידע מגוון בתחום השפה, לימוד השפה, והקשר בין השפה לתהליכים חברתיים מרכזיים. מזמינים אתכם לשמוע הרצאה באחד מהנושאים החשובים שאנו מתמחים בהם: ערבית ולימודי ערבית בחברה הישראלית; ההיסטוריה של השפה הערבית המדוברת; הסיפור של מדרסה ועוד ועוד!

הלקוחות שלנו

tel aviv university logo bar ilan university logo IBM logo shenkar logo
The National Library of Israel logo Jerusalem season of culture logo Beit Avi Khay logo

מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: