קורסים בערבית מדוברת
לארגונים קבוצות וקהילות

קורסים בערבית מדוברת לארגונים, קבוצות וקהילות

זה הזמן ללמוד לתקשר בערבית מדוברת יחד בארגון או בקהילה שלכם​

בשביל לקדם היכרות טובה יותר עם הסביבה והקהילה, בשביל להעניק כלים לתקשורת וחיבור לדור העתיד שלנו, בשביל לשפר את השיח בין עובדים ולקוחות בארגון וגם כדי להשפיע ולהוות מודל של גיוון וחיבור לחברה הישראלית כולה – לומדים יחד לתקשר בערבית מדוברת!

הקורסים שלנו

קורסים במשרד- מגזר ציבורי, חברות וארגונים עסקיים

קורסים לצוותי רפואה

תכנית לבתי ספר יסודיים
וחטיבות ביניים

קורסים בקהילה- עיריות, מתנ"סים, מרכזי פנאי

נעים להכיר, אנחנו מדרסה

מדרסה הוא ארגון (מלכ”ר) חברתי, חינוכי וטכנולוגי שמלמד מאות אלפי ישראלים לתקשר בערבית מדוברת בחינם. הלמידה אצלנו נעשית דרך בית הספר המקוון באתר שלנו, אליו רשומים ולומדים כיום מעל 100,000 ישראלים, דרך ערוצי המדיה החברתית שלנו עם תכנים לימודיים שמגיעים ל-200,000 גולשים מדי חודש, וקבוצות תרגול מקוונות בהן לומדים ומתרגלים יחד עשרות אלפי לומדות ולומדים. בנוסף, אנחנו מקיימים פרויקטים חינוכיים ואסטרטגיים בשיתוף פעולה עם ארגונים עסקיים וחברתיים, בתי ספר, אוניברסיטאות, מוסדות ומשרדי ממשלה –  במסגרתם נפתחים מאות קורסים פרונטליים וכיתות לימוד בשנה!

למה אנחנו כאן? כי 95% מהיהודים בישראל לא יודעים לתקשר בערבית למרות שהיא שפת אם עבור 22% מהאוכלוסייה, למרות ששיש לרבים חיבור משפחתי, תרבותי והיסטורי אליה, למרות הקרבה המדהימה לשפה העברית ולמרות שכולנו מבינים כמה שפה משותפת חשובה ומשנה תפיסות ועמדות. 

מה החלום שלנו? ליצור יחד חברה ישראלית מתקשרת בה ערבית מהווה מכנה משותף שמחבר בין הקבוצות והשבטים השונים. 

איך אנחנו מלמדים לתקשר במדרסה?

הקורסים של ‘מדרסה’ מתקיימים במודל Blended Learning: שילוב  בין למידה אישית מקוונת ובין מפגשים חווייתיים שמתקיים בהם עיבוד של החומר ותרגול התכנים בזוגות ובקבוצות. ככה,  המשתתפים ממצים את הטוב בכל העולמות – רכישת ידע מדויקת ומקצועית מכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר, ותרגול שיחה פעיל וחווייתי עם תלמידים נוספים ומורה מנוסה. 

אתם תתקשרו בערבית כבר מהמפגש הראשון! באמצעות עקרונות וכלים שמחזקים למידה אינטואיטיבית, פיתוח יכולות שיחה וכלים שמאפשרים להתמודד עם החסמים האישיים והחברתיים שמקשים על למידת ערבית בישראל.

זה מומנטום שמגיע כבר לכדי תנועה חברתית: מאות אלפי ישראלים לומדים ביחד ולחוד ומניעים את המומנטום למהלך החברתי הרחב – חילונים ודתיים, אשכנזים ומזרחים, גברים ונשים, מכל קצוות הקשת הפוליטית ובכל הגילאים לומדים ומתקשרים יחד.

המורים שלנו

לומדים איתנו

בואו נתקשר

לקורסים וסדנאות התקשרו 077-6004374
או השאירו פרטים בטופס
דילוג לתוכן